Novinky o WordPress

WordCamp Praha 2014

Dne 22. února 2014 se v Praze uskuteční první konference věnovaná redakčnímu systému WordPress. Konference nese název WordCamp Praha 2014 a je povolená a registrovaná centrálou WordCamp z USA. Česká republika se tak zařadí do seznamu 172 měst napříč 48 státy, kde se již WordCamp konal.

Konference bude rozdělena do dvou sérií přednášek, kde první série nazvaná „Uživatelé“ bude věnována všem uživatelům WordPressu a druhá série přednášek s názvem „Developeři“ půjde více do hloubky WordPressu a je vhodná pro programátory, kodéry či pokročilé uživatele WordPressu. Každá přednáška bude trvat 45 minut, bude následována 15 minutovou přestávkou, kdy bude možné změnit linii pro uživatele a developery.

Z celkového počtu 16 přednášek bude většina v češtině a pouze dvě v angličtině bez překladu. Přednášet budou odborníci z daného oboru jako Marek Prokop, David Biňovec, Jan Bočinec, Pavel Ungr, Martin Michálek a další. Kompletní program najdete na stránkách akce zde.

Cena vstupenky je stanovena na 390 Kč a v prodeji je 230 lístků, které se prodávájí přímo na stránkách akce. Tato jednodenní konference bude probíhat v prostorách HUB Praha a po skončení akce bude následovat pro zájemce afterparty.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close