NezařazenoPluginy

Nejstahovanější Pluginy pro Wordpress

All in One SEO Pack

Plugin který optimalizuje váš wordpress pro vyhledávače. Optimalizace stránek neboli SEO (Search Engine Optimization) je důležitá proto, aby se stránky zobrazily co nejvýše ve výsledcích hledání vyhledávačů, které vám na vaše stránky přivedou nové návštěvníky…

Google XML Sitemaps

Vytváři soubor s XML mapou (Sitemap) stránek která podporuje jejich Indexaci vyhledávači. Vyhledávačům zjednodušíte prochazení webu a zajistite si, že vyhledávače projdou i hůře dostupná místa a zákoutí vašeho webu. Soubor se strukturou webu odesíla na vyhledávačům…

Akismet

Plugin porovnává komentáře vůči webové službě Akismet a diagnostikuje, zda se nejedná o spam. Pro použití je potřeba mít API klíč od wordpress.com

WordPress.com Stats

Poskytne vám statistiky o návštěvnosti stránek podobně jako služba Google Analytics. Narozdíl od ní nemá za cíl poskytovat hloubovou analýzu ale podávat jen základní informace zajimavé pro bloggery. Pro instalaci potřebujete stejně jako pro Akismen API key. Po zadání klíče se začnou shromaždovat informace o tom, které příspěvky jsou pro čtenáře zajimavé o které nikoliv.

NextGEN Gallery

NextGEN je plugin pro vytvoření fotogalerie pomocí přívětivého administračního rozhraní. NextGEN je přeložen do 15 světových jazyků včetně češtiny. Název pro plugin je inspirovaný herní konzolí NextGeneration.

WP-Cache

Vygeneruje statické stránky z vašeho webu a uloží je do souborů. Při následném požadavku na zobrazení stránky se zobrazí statický soubor a není tak potřeba generovat celou stránku z PHP a MySQL. Nespornou výhodou je že odpadá doba potřebná na vygenerování stránky a ulehčuje tak serveru. Využijete hlavně při velké návštěvnosti stránek.

AdSense Manager

Jak už název napovídá, jedná se o plugin na správu dnes velice oblíbené reklamy od Googlu. Zobrazováním reklamy na webu můžete vydělávat peníze.

Sidebar Widgets

Plugin pro práci s Widgety v menu stránek. V nejnovější verzi Wordpresu je již tato funkce zakomponována, tutiž je tento plugin zbytečný.

Show More

Related Articles

Jeden komentář

Back to top button
Close
Close