Návody

Jak obnovit (resetovat) ztracené heslo

Upozornění: Resetování hesla pomocí phpMyAdmin provádíte na vlastní nebezpečí. Pokud provedete tyto operace nesprávným nebo neodborným způsobem, může dojít ke ztrátě dat! Doporučujeme před jakoukoliv úpravou zálohovat databázi!

Pokud jste zapomněli heslo pro přístup do administrace vašeho WordPressu nebo se vám po instalaci nezobrazilo a ani nepřišlo na váš email, nezoufejte. Existuje poměrně snadná cesta k tomu, jak heslo vyresetovat ( nastavit nové ).

Postup:

1. Otevřete si stránku phpMyAdmina na vašem webhostingu a přihlaste se. Pokud neznáte přihlašovací údaje, zjistěte si je od svého poskytovatele hostingu nebo si přes FTP otevřete soubor wp-config.php, kde přihlašovací údaje naleznete.

reset hesla

2. Po přihlášení si otevřete databázi, na které je nainstalovaný WordPress.

reset hesla

3. Klikněte na ikonku „projít“ ( zakroužkováno na obrázku ).

reset hesla

4. Klikněte na „upravit“ ( červeně zakroužkovaná ikonka tužky ).

reset hesla 4

5.Nyní na řádku user_pass nastavte ve sloupci „Funkce“ na „MD5“ a do sloupce „hodnota“ zadejte nové heslo. Pro dokončení klikněte na „Proveď“.

reset-hesla-5

reset-hesla-61

Hotovo! Pokud jste provedli všechny kroky podle tohoto návodu, tak se nyní můžete přihlásit do administrace pomocí nového hesla.

Show More

Related Articles

Jeden komentář

  1. Ahoj prosím tě jinak se nedá to heslo získat vím ža v nižších verzích se dalo získat někde v souborech .php na ftp serveru?
    Díky za odpověď

Back to top button
Close
Close