Novinky o WordPress

Nasadili jsem WordPress 2.7 beta1

Dnes odpoledne jsme nasadili na náš web www.cwordpress.cz ( český WordPress ) beta verzi připravovaného WordPressu 2.7. Upgrade šel jako po másle, žádné problémy nenastaly. Upgradovali jsme z verze 2.6.1.

Jak už bylo zmíněno v minulém článku, hlavním rozdílem je rozvržení administračního rozhraní které se mnoha uživatelům příliš nezamlouvá. Administrace je nyní tří-sloupcová a tam, kde dříve bylo cele menu teď najdete pouze odkaz na váš web, tlačítko new post a odhlášení.

Zatím jsme nezaznamenali problém s žádným z pluginů které používáme

Seznam požívaných Pluginů:
1 Blog Cacher 2.0.2
Admin Management Xtended 1.9
Akismet 2.2.1
All in One SEO Pack 1.4.6.15
Bot Tracker 2.3.0
cforms 9.1
Google XML Sitemaps 3.1.0.1
Internal Link Building 1.31
phpbb_recent_topics 0.4
Reveal IDs for WP Admin 1.0.3
WordPress 2.5+ only. WassUp 1.6.3
WordPress.com Stats 1.3.2
WP-DownloadManager 1.31
WP-Polls 2.31
WP-PostRatings

Print screeny z nové verze WordPress 2.7

Show More

Related Articles

4 komentářů

 1. A jak to jede tedy bez problémů? No nevím. Furt se mi líbí ta starší verze. Je vůbec něco nového kromě vzhledu? Pokud si dobře pamatuji tak 2.6 měl dost novinek.

  Jediná, která bude podle mně pro lidi užitečná a která se bude líbit je ta roztahovací administrace. Že nemá pevné rozměry a u lidí co mají širokoúhlé obrazovky tak vznikne větší místo pro psaní, ale jelikož vlastním starého krabicáka a mám tu rozlišení 1024*768 tak je to pro mně zbytečné.

  1. Cau. Novinek je vic nez dost. Otazka je, jestli je uzivatele vyuziji. Treba odpoved na komentare jednoduse z administrace, aktualizace WP primo pres web, neni nutne stahovat Zip soubor a nahravat na FTP coz je pro mnoho lidi neprekonatelny problem a maji jeste dnes nejakou 2.05 verzi s mnoha bezp. chybama. Instalace pluginu taky pres web, a nemyslim jen aktualizaci.

   Mam pocit ze se WP odebira smerem vetsiho webu nez jen blogu. Na menu vlevo si zatim zvykam. Vadi mi, ze kdyz si rozkliknu par polozek v menu tak musim rolovat, coz nemam rad.

   Jinak muzete mrknout na WP demo. To uz bezi na WordPress 2.7.

 2. Jen mala technicka
  omlouvam se,
  mam nahrany WP 2.7 beta
  a rad bych ho pocestil,
  zkusil sem navod ktery je tady s cs_CZ.mo
  zmeny v wp-config.php
  a nic…..

  pomoooc….

Back to top button
Close
Close