Novinky o WordPress

WordPress 2.7 se dočka plně přepracovaného rozhraní

Redakční systém WordPress bude mít od verze 2.7 plně přepracované administrační rozhraní. To bude uzpůsobeno pro rychlejší práci a lepší využití obrazovky. Největší změnou bude přesunutí hlavního horizontálního menu na menu vertikální. Vznikne tak 3 sloupcový design. Pro ukázku zde máte dva náhledy jak bude nový design vypadat.

3 sloupcový design při psaní nového příspěvku
Nástěnka ve WordPress 2.7
Nástěnka ve WordPress 2.7
Show More

Related Articles

5 komentářů

  1. Měl jsem tu možnost otestovat nový Wordpres 2.7, ale připadá mi. No těžké to říct, ale prostě mi nevyhovuje. Menu nahoře u starších verzí je jednoduché a přehledné. Tenhle způsob není moc vhodný a navíc celé menu je malé a ten kdo používá rozlišení 1280 a víc bude mít problémy to vůbec přečíst. Nehledě na to, že celá administrace běží znatelně pomaleji. Vůbec se mi to nelíbí.

    Já osobně zůstanu u poslední vydané verze 2.6.x dokud tohle nebude ok.

  2. Uvidime jak to nakonec, bude. Podle toho co pisou by to snad mela byt finalni verze. Ja bych osobne uvital presunuti menu a to hlavne u psani clanku. Bylo by tam vic mista a vyuzil by se prostor ktery je tedka volny, obzvlast u sirokouhlych monitoru.

  3. Mňa najviac zarazilo to „lepšie využitie obrazovky“ a výškovo malé ale pomerne široké menu vpravo pri písaní nového článku. To keby dali napravo hore ušetrili by ďalšie centimetre. Tiež sa mi extra nepáči prešpekulovávať administrátorské rozhranie, toto sa mi zdá príliš „pekné“. Ale aspoň nie je tak „pekné“ ako v Joomle, tam mi takmer zamŕza počítač 😉

  4. Možná si na to časem zvyknem, ale rozhodně budu radši zatím používat starší verze. Jsou jednodušší. To menu vlevo se k tomu opravdu nehodí. Nevím co je to napadlo. Bylo by lepší kdyby třeba celý WordPress optimalizovaly, aby byl rychlejší například. Design u 2.6 je podle mně pěkný. Není třeba předělávat.

  5. Zdravím, také jsem měl možnost otestovat WP2.7 ve verzi 9400 tj. takřka beta verze. Osobně se mi co se týče administrace WP líbí. Dle mě to je krok ku předu ovšem někomu takové změny nemusí vyhovovat.

Back to top button
Close
Close